ISTANBUL IMPLANT,ZIRCONIUM CROWN

Doctors and Dental Departments According to Your Dental Treatment

We provide you with the right doctors in Istanbul for healthy and beautiful teeth. Implant treatment, zirconium coating, braces and correcting crooked teeth transparent plate, trauma and tumor treatment, root canal treatment and all other necessary dental treatments are not performed by only one dentist. We bring you together with the best doctors in their fields (Oral, dental and maxillofacial surgery, Oral, dental and maxillofacial radiology, Prosthetic dental treatment, Orthodontics, Endodondy, Periodontology, Pedodontics). Please contact us immediately for all your treatments, especially Implant Treatment and Zirconium in Istanbul!

Detaylı Bilgi
MOST PREFERRED

DENTAL TREATMENTS

VISIT DENT ISTANBUL

ZIRCON DENTAL CROWN

You have the smile of the Hollywood Stars!

Detaylar

“Almanya’dan gelerek zirkonyum kaplama yaptırdım, harika bir ekip, teşekkürler.”

HERGÜN DAHA GÜZEL GÜLÜŞLER

Beyaz & Sağlıklı Gülümsemeler için İletişime Geç!

Sizlerle yaptıracağınız işlemlere göre diş hekimleri ile buluşturuyoruz. Bir diş hekimi ortodontide iyidir, bir diş hekimi implant ve çene cerrahisinde çok iyidir. Siz bize yaptırmak istediğiniz tedaviyi söyleyin biz doktorunuzla sizi bir araya getirelim.
Mesaj Gönder
İSTANBUL

HOLLYWOOD SMİLE

Hollywood Yıldızları gibi gülmeye hazırmısın? Ağız yapınız ve dudak kalınlığınıza göre sizin için altın oranınızda ışıltılı beyaz gülüşlere sahip olun!

Detaylar

“Londra’da verilen fiyatın 10bin pound altına İstanbul’da harika sonuç aldım, teşekkürler ilginize”

Filiz, Londra, İNGİLTERE

Visit Dent Anlaşmalı

Hekimleri

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Endodonti, Ortodonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi, Restoratif Diş Tedavisinin En İyi Hekimleri ile buluşun!

Detaylar

Visit Dent Anlaşmalı

Hastaneleri

İstanbul’da ki Diş Hastaneleri ve Klinikler arasından tedavisize yönelik doktorları seçerken merkezi ve teknolojiyi takip etmelerine de bakıyoruz.

Detaylar
PROFESYONEL
HİZMETLERİMİZ

“6 İmplantımı en pahalı olan İsviçre markasından yaptırdım, farklı bir hastaneye göre €500 daha ucuzdu. Memnun kaldım.”

Aslı , BELÇİKA

“Çok ilgili ve profesyonel bir ekip karşıladı, bana telefonda verilen fiyattan daha düşük bir hesap çıkması ayrıca güzeldi, teşekkürler…”

Fatih, HOLLANDA

SAĞLIK HABERLERİ

Diş Sağlığı & Biz

İmplantlar çene kemiği içerisine yerleştirilen titanyum hammaddeli dental malzemelerdir. İmplant üstü protezler ise bu yapılan…

Diş içersinde bulunan yapı sinirler, dokular ve kan damarlarıyla dolu yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu yapı sinirleri insan vücudundaki …

popcorn

Çok soğuk/sıcak besinler, asitli içecekler, çok acı ve baharatlı yiyecekler, kabuklu çerezler, patlamış mısır gibi dişlerinizin arasına girecek besinler …

Tümünü Gör